Навчальна лабораторія «Пожежний полігон»

Складається з 2 контейнерів (40 футового та 20 футового),  які переобладнано для проведення тренажерної підготовки із боротьби з пожежею. Контейнери обладнано спринклерною системою тушіння, які дозволяють імітувати пожежу в машинному відділенні, у житловому приміщенні, проводити навчання щодо евакуації із задимленого приміщення. Дана лабораторія сприяє формуванню в курсантів навички загальної організації й тактики боротьби з пожежею на судні відповідно до вимог розділу А-VI/3 Кодексу ПДНВ (з поправками) і рекомендаціями модельного курсу ІМО 2.03 Advanced Training in Fire Fighting.

Тренажер дозволяє відпрацювання навичок боротьби з пожежею на судні, організацію й підготовку пожежних партій, перевірку обладнання й систем для виявлення й гасіння пожежі, розслідування й складання повідомлень про випадки пожежі.

До складу лабораторії входить навчальний клас обладнаний мультимедійними засобами для проведення презентацій під час навчально-тренувальних занять.

Даний тренажер дозволяє проводити практичне та теоретичне навчання курсантів/студентів з подальшим формуванням наступних компетентностей:

  • керівництво операціями із боротьби з пожежею на суднах;
  • організація і підготовка пожежних партій;
  • перевірка й обслуговування систем і обладнання для виявлення пожежі й пожежогасіння;

розслідування й складання повідомлень про інциденти, пов’язані з пожежами.

Дисципліни, які викладаються у лабораторії: «Оглядовий курс комплексної тренажерної підготовки до морської практики та державної атестації», «Безпека життєдіяльності та основи охорони праці лабораторний практикум «Тренажерна підготовка».