Міжнародні грантові проєкти

Одним з основних напрямів роботи відділу міжнародних зв’язків є підготовка та реалізація міжнародних проєктів у сфері науки та освіти із залученням грантів.

Erasmus+

Разом з понад 150 країнами світу, Україна є однією з країн-партнерів (Partner Countries) Програми Еразмус+.

Програма Erasmus+ надає гранти на широкий спектр заходів у сферах навчання молоді. Програма надає можливість студентам, слухачам, персоналу та волонтерам провести час за кордоном, щоб підвищити свою кваліфікацію та працевлаштуватись. Вона підтримує організації, які працюють у міжнародному партнерстві та обмінюються інноваційними практиками в галузі освіти, навчання та молоді.

Щорічний конкурс пропозицій охоплює такі напрямки програми Erasmus+:

  • KA1 – мобільність молоді та молодіжних працівників: молодіжні обміни, волонтерські проекти та професійний розвиток молодіжних працівників;
  • KA2 – проекти співпраці (стратегічні партнерства): співпраця між організаціями у сфері інновацій та обміну успішними практиками.

DAAD

Німецька служба академічних обмінів – найбільша організація у світі в сфері підтримки міжнародного обміну студентами та вченими. Вона є зареєстрованою спілкою із центром у Бонні, її членами є всі державно акредитовані ЗВО та студентські представництва цих ЗВО.