Twinning UA

 • В рамках кампанії Twin For Hope, організованою університетами Великої Британії, з метою обміну досвідом проведення навчальної діяльності, було підписано угоди між Університетом Плімута та Херсонською державною морською академією (ХДМА), а також Державним університетом інфраструктури та технологій (ДУІТ).
 • 5 жовтня 2022 року відбулася робоча зустріч команди Херсонської державної морської академії та керівника проєкту “Психічне здоров’я” Кейлі Левінгтон університету Плімут (Англія). На заході обговорили основні напрямки сумісної діяльності та запланували перші гостьові лекції для курсантів ХДМА, мета яких надати інструментарій для самостійної кореляції психологічного здоров’я у майбутніх фахівців морського та річкового транспорту.
 • За сприянням Cormack Consultancy Group, Університет Плімуту (Велика Британія) надав технічне приладдя для забезпечення адміністрування освітнього процесу академії та проведення вступної кампанії.
 • За підтримки колег та студентів Плімутського університету (Британія) розпочали проєкт “Hello Project”. Helen Bowstead, керівниця проєкту від університету Плімут, побажала студентам першого та другого курсу ХДМА успіхів в удосконалені компетентностей володіння англійською мовою. Керівниця проєкту від ХДМА Ірина Швецова, подякувала колегам за підтримку та можливості, які вони відкривають для наших студентів.
 • Кураторки проекту ХДМА «Психічне здоров’я» Олена БЕЗЛУЦЬКА та Ірина ШВЕЦОВА організували і провели зустріч студентів факультету судноводіння із доктором Келлі ЛЕВІГТОН. Доктор Келлі ЛЕВІГТОН презентувала інформацію щодо корисних ресурсів Плімутського університету з проблем ментального здоров’я, які стануть відкритими для студентів ХДМА. Учасники зустрічі мали можливість задати питання та обговорити виклики пов’язані з ментальним здоров’ям.
 • 8 листопада 2022 року відбулася звітна зустріч за проведену роботу протягом останніх п’яти місяців. Було обговорено перші результати проведення проєктів Mentally healthy та Нello project з англійської мови; результати зустрічей наукових робочих груп, мета яких робота над спільними науковими розвідками, розробками та проєктами.
 • Херсонська державна морська академія разом із Плімутським університетом отримала грант для роботи в програмі подвійних дипломів. Майбутні магістри факультету суднової енергетики матимуть можливість отримати подвійний диплом ХДМА та Плімутського університету за спеціалізацією «Управління судновими технічними системами і комплексами». Херсонська державна морська академія стала однією із переможців з України спільно з партнерськими університетами Великобританії в рамках програми “Twinning” Supporting Ukrainian Universities від уряду Великобританії.

 • 18 травня 2023 року відбулася чергова робоча зустріч між Херсонською державною академію та університетом Плімуту (Великобританія) в рамках програми Twinning. Партнери обговорили питання налагодження програми подвійних дипломів, яка буде створена для магістрів факультету суднової енергетики (спеціалізація “Управління судновими технічними системами і комплексами”).
 • 22 травня 2023 року відбулася зустріч майбутніх вступників із представниками ХДМА та університету Плімуту (Великобританія). Зустріч складалася з двох частин. У першій частині заходу доповідали доктор наук Bogdan GHITA, заступник декана з міжнародної співпраці Факультету Науки та Інженерії та заступник керівника Школи Механічної Інженерії університету Плімуту доктор наук Ming DAI. В своїх промовах вони розповіли про особливості майбутньої програми подвійних дипломів. У другій частині зустрічі виступили відповідальний секретар Приймальної комісії ХДМА Іван РЯБУХА та начальник відділу організації практики, дипломування та працевлаштування ХДМА Олександр Соловей, які розповіли про особливості вступної кампанії цьогоріч. У ході відеоконференції на актуальні питання, які надійшли від вступників відповів декан факультету суднової енергетики ХДМА Олександр Акімов.
 • 9 червня 2023 року представники Херсонської державної морської академії взяли участь в міжнародній конференції на тему “Інтернаціоналізація як ключ до стійкості та відбудови: перший рік програми твінінг”, яка пройшла на базі Національного університету “Львівська Політехніка”. Конференцію відкривали Вів’єн Стерн, голова Асоціації університетів Британії, Михайло Винницький, Ольга Будник, Уповноважена Президента України з питань Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту, Джеймі Ерроусміс, Голова Асоціації університетів Великої Британії Інтернешнл. Чарльз Кормак, керівник Cormack Consultancy Group ознайомив учасників заходу з досягненнями та труднощами першого року програми твінінг та озвучив стратегію Твінінг на 2023-2024 рр.
 • 19 липня 2023 року відбулася зустріч команд проєкту подвійних дипломів українських та британських ВНЗ із Cormack Consultancy Group. На заході було висвітлено основні напрацювання команд щодо реалізації проєктів, а також актуалізовані основні питання, які потребують пошуку шляхів вирішення. Херсонська державна морська академія разом із Плімутським університетом представили свої результати роботи і зазначили, що проєкт розпочне свою роботу вже із цього навчального року з підготовки магістрів-механіків, які по завершенню освітньої програми отримають два навчальних дипломи: Плімутського університету та ХДМА.
 • 11 вересня 2023 року відбулася зустріч керівництва ХДМА, представників університету Плімуту (Великобританія) доктора наук Bogdan GHITA, заступника декана з міжнародної співпраці Факультету Науки та Інженерії та заступника керівника Школи Механічної Інженерії університету Плімуту доктора наук Ming DAI з курсантами ХДМА, які вступили на магістра. Вони відповіли на питання курсантів та побажали їм успіхів у складанні вступного іспиту з англійської мови.
 • 14 вересня 2023 року представники університету Плімут, Великобританія провели двох сесійній тренінг для викладачів ХДМА щодо роботи у програмі подвійних дипломів. Представники ХДМА ознайомилися з процесом документообігу в університеті Плімут, прослухали презентацію щодо особливостей освітнього процесу в Університеті та специфіки оцінювання досягнень студентів.
 • 26 вересня 2023 року відбулася робоча онлайн-зустріч представників Університету Плімута (Великобританія) та Херсонської державної морської академії в рамках запровадження програми подвійних дипломів. Зустріч була присвячена обговоренню результатів складання вступного іспиту з англійської мови та перебігу вступної кампанії до участі у програмі. Крім того, керівництво проєкту розглядало питання надання допоміжних методичних матеріалів та забезпечення навчального процесу. Спираючись на перебіг вступного процесу, учасники заходу дійшли висновку, що проєкт має попит серед спеціалістів морської індустрії, серед яких діючі суднові механіки.
 • 11 жовтня 2023 року відбулася робоча зустріч Cormac Сonsultancy Group з представниками українських ЗВО, які приймають участь у програмі Twinning. Обговорено нові можливості програми.
 • 16 жовтня 2023 року відбулася робоча зустріч щодо особливостей LMS Moodle та вирішення нагальних питань щодо організації якісної роботи. 
 • 1 листопада 2023 року, відбулася перша робоча зустріч представників Херсонської державної морської академії з командою Університету Плімут щодо підготовчої, організаційної кампанії для подальшої співпраці у рамках проєкту “Monitoring war destruction from space using machine learning”. Програма спрямована на виявлення зруйнованих війною об’єктів у м. Херсоні, використовуючи супутникові знімки та штучний інтелект. Під час зустрічі головував Dr. Amir Aly, викладач курсів про штучний інтелект та робототехніку Школи інженерії, обчислювальної техніки та математики Університету Плімут, Великобританія. В ході заходу робоча група обговорила нагальні питання з організації запропонованого проєкту.