Twinning UA

  • В рамках кампанії Twin For Hope, організованою університетами Великої Британії, з метою обміну досвідом проведення навчальної діяльності, було підписано угоди між Університетом Плімута та Херсонською державною морською академією (ХДМА), а також Державним університетом інфраструктури та технологій (ДУІТ).
  • 5 жовтня 2022 року відбулася робоча зустріч команди Херсонської державної морської академії та керівника проєкту “Психічне здоров’я” Кейлі Левінгтон університету Плімут (Англія). На заході обговорили основні напрямки сумісної діяльності та запланували перші гостьові лекції для курсантів ХДМА, мета яких надати інструментарій для самостійної кореляції психологічного здоров’я у майбутніх фахівців морського та річкового транспорту.
  • За сприянням Cormack Consultancy Group, Університет Плімуту (Велика Британія) надав технічне приладдя для забезпечення адміністрування освітнього процесу академії та проведення вступної кампанії.
  • За підтримки колег та студентів Плімутського університету (Британія) розпочали проєкт “Hello Project”. Helen Bowstead, керівниця проєкту від університету Плімут, побажала студентам першого та другого курсу ХДМА успіхів в удосконалені компетентностей володіння англійською мовою. Керівниця проєкту від ХДМА Ірина Швецова, подякувала колегам за підтримку та можливості, які вони відкривають для наших студентів.
  • Кураторки проекту ХДМА «Психічне здоров’я» Олена БЕЗЛУЦЬКА та Ірина ШВЕЦОВА організували і провели зустріч студентів факультету судноводіння із доктором Келлі ЛЕВІГТОН. Доктор Келлі ЛЕВІГТОН презентувала інформацію щодо корисних ресурсів Плімутського університету з проблем ментального здоров’я, які стануть відкритими для студентів ХДМА. Учасники зустрічі мали можливість задати питання та обговорити виклики пов’язані з ментальним здоров’ям.
  • 8 листопада 2022 року відбулася звітна зустріч за проведену роботу протягом останніх п’яти місяців. Було обговорено перші результати проведення проєктів Mentally healthy та Нello project з англійської мови; результати зустрічей наукових робочих груп, мета яких робота над спільними науковими розвідками, розробками та проєктами.
  • Херсонська державна морська академія разом із Плімутським університетом отримала грант для роботи в програмі подвійних дипломів. Майбутні магістри факультету суднової енергетики матимуть можливість отримати подвійний диплом ХДМА та Плімутського університету за спеціалізацією «Управління судновими технічними системами і комплексами». Херсонська державна морська академія стала однією із переможців з України спільно з партнерськими університетами Великобританії в рамках програми “Twinning” Supporting Ukrainian Universities від уряду Великобританії.