Рейтинг успішності курсантів

Рейтинг успішності курсантів денної форми навчання за результатами сертифікатів ЗНО, які вступили на базі повної загальної середньої освіти. Спеціалізація 271.01 Навігація і управління морськими суднами (І курс)

Рейтинг успішності курсантів денної форми навчання за результатами сертифікатів ЗНО та фахового іспиту, які вступили на базі диплому “молодшого спеціаліста”. Спеціалізація 271.01 Навігація і управління морськими суднами (І-СП курс)

Рейтинг успішності курсантів денної форми навчання за результатами сертифікатів ЄВІ та фахового іспиту, які вступили на базі диплому “бакалавр”. Спеціалізація 271.01 Навігація і управління морськими суднами (5-м курс)

Рейтинг успішності курсантів денної форми навчання за результатами сертифікатів ЗНО, які вступили на базі повної загальної середньої освіти. Спеціалізація 271.02 Управління судновими технічними системами і комплексами (І курс)

Рейтинг успішності курсантів денної форми навчання за результатами сертифікатів ЗНО та фахового іспиту, які вступили на базі диплому “молодшого спеціаліста”. Спеціалізація 271.02 Управління судновими технічними системами і комплексами (І-СП курс)

Рейтинг успішності курсантів денної форми навчання за результатами сертифікатів ЄВІ та фахового іспиту, які вступили на базі диплому “бакалавр”. Спеціалізація 271.02 Управління судновими технічними системами і комплексами (5-м курс)

Рейтинг успішності курсантів денної форми навчання за результатами сертифікатів ЗНО, які вступили на базі повної загальної середньої освіти. Спеціалізація 271.03 Експлуатація суднового електрообладнання і засобів автоматики (І курс)

Рейтинг успішності курсантів денної форми навчання за результатами сертифікатів ЗНО та фахового іспиту, які вступили на базі диплому “молодшого спеціаліста”. Спеціалізація 271.03 Експлуатація суднового електрообладнання і засобів автоматики (І-СП курс)

Рейтинг успішності курсантів денної форми навчання за результатами сертифікатів ЄВІ та фахового іспиту, які вступили на базі диплому “бакалавр”. Спеціалізація 271.03 Експлуатація суднового електрообладнання і засобів автоматики (5-м курс)