Курсантський екіпаж ХДМА

Курсантський екіпаж Херсонської державної морської академії (далі – ХДМА) призначений для проживання на період навчання іногородніх курсантів, а також дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, за умови відсутності в них іншого місця проживання, і абітурієнтів на час вступної кампанії.

Курсантський екіпаж ХДМА включає в себе п’ятиповерховий житловий корпус, а також навчальний корпус, банно-пральний комплекс, спортивний майданчик.

На першому поверсі житлового корпусу розташовані бібліотека, читальний зал, кімната студентського самоврядування, музична кімната, кімната зберігання особистих речей, буфет і продуктовий магазин. На другому, третьому, четвертому та п’ятому поверхах розташовуються курсантські роти, де проживають курсанти в сучасно обладнаних кубриках на 2-3 людини. Забезпечено доступ до Internet.

Курсанти, які проживають в екіпажі, дотримуються розпорядку дня, несуть чергово-вахтову службу на кожному поверсі і підпорядковуються командиру роти, а також виконують всі правила Положення про курсантський екіпаж.

На території внутрішнього двору знаходиться медико – санітарна частина, яка працює цілодобово.

Курсанти, які проживають в екіпажі, забезпечені триразовим харчуванням в їдальні, яка знаходиться на території екіпажу.