Завітайте до нас!

Відповідно до Умов прийому до закладів вищої освіти 2021 року (Розділ IX п.4), надаємо посилання на розділ ХДМА в Інформаційній системі Вступ.ОСВІТА.UA.
Посилання надає можливість прямого доступу до всієї важливої інформації про перебіг вступної кампанії в академії, зокрема про результати вступних іспитів, творчих конкурсів, оновлення рейтингових списків тощо.

https://vstup.osvita.ua/r22/1040/

 Ти бажаєш отримати справжню чоловічу професію, побачити світ, бути успішним і незалежним? Тут ти дізнаєшся, як вибрати свій шлях в житті і досягти мети!

  Ти мрієш стати моряком і хотів би дізнатися, як це відбувається насправді? «Судно віртуальної реальності» чекає на тебе вже на першому курсі! На судні віртуальної реальності ти відчуєш себе капітаном, судновим механіком, зможеш спробувати свої сили і знання на найсучаснішому судновому обладнанні, пройдеш справжню практику на капітанському містку, навчишся проводити операції по закріпленню контейнерів, візьмеш участь у відпрацюванні навичок порятунку на воді та багато іншого.

Хочеш дізнатися, з якими компаніями ми співпрацюємо? Вже на 2 курсі наші курсанти проходять плавальну практику на суднах міжнародних компаній. Одна з найбільших крюїнгових компаній, Marlow Navigation, щорічно приймає на практику сто курсантів другого курсу. Курсанти стають учасниками спонсорської програми Marlow Navigation, вони отримують не тільки перше робоче місце на суднах, які ходять по всіх морях і океанах, але і тренінгове навчання, інформаційну підтримку, і навіть отримують в подарунок ноутбуки з усім необхідним програмним забезпеченням для роботи на судні.

Ти лідер? Візьми участь в управлінні академією, стань представником курсантської спільноти в студентському самоврядуванні, навчися відстоювати свої інтереси і інтереси своїх колег на високому рівні!

Тебе захоплюють інновації? В академії працює наукове товариство, наші курсанти беруть участь в найсучасніших наукових розробках, представляють академію на олімпіадах, конференціях, наукових конкурсах.

Ти талановитий? Наші курсанти проявляють себе в театральному, музичному, танцювальному жанрі, з великим успіхом виступають на заходах, вечорах, є лауреатами різних творчих конкурсів.

Ти любиш спорт? Спортклуб академії запропонує тобі спортивні секції з футболу, баскетболу, волейболу, шахів, плавання, участь в різних видах спортивних змагань. Наші курсанти неодноразово завойовували кубки та медалі, академія по праву пишається їх досягненнями.

Якщо ти іногородній, тобі нададуть місце в екіпажі. Це допоможе тобі швидше адаптуватися в колі однодумців.

Ти хочеш бути популярним серед однолітків? Наші курсанти – це гордість міста на всіх значущих урочистих заходах! Головний захід академії – це щорічна посвята в курсанти.

  Ти ще не закінчив школу, а вже мрієш стати моряком? Херсонський професійно-морський ліцей і морський коледж допоможуть тобі не тільки закінчити школу, а й одночасно з цим отримати професію. Ти можеш стати судноводієм, механіком, електромеханіком, стюардом на круїзному лайнері.