Практична підготовка

Основним структурним підрозділом ХДМА, що організовує практичну підготовку курсантів, є відділ організації практики, дипломування та працевлаштування, який в своїй діяльності підтримує тісні контакти із стейкхолдерами (вітчизняними та іноземними судноплавними/крюінговими компаніями), формує базу даних вакансій для проходження практики курсантами, розподіляє курсантів по базам практики у відповідності до їх успішності та кваліфікації.

Відділ організації практики, дипломування та працевлаштування виконує основні наступні функції :

  • організовує та координує роботу щодо співпраці ХДМА з судноплавними та крюїнговими компаніями в частині практичної підготовки та працевлаштування курсантів ХДМА;
  • сприяє забезпеченню курсантів місцями для проходження всіх видів практики та подальшого працевлаштування;
  • надає пропозиції керівництву ХДМА щодо  укладання договорів з судноплавними та крюїнговими компаніями щодо питань практичної підготовки та працевлаштування курсантів-випускників;
  • веде контроль за ходом практичної підготовки та аналізує результати практик;
  • веде контроль роботи кафедр з питань практичної підготовки курсантів;
  • сприяє оформленню документів курсантами-випускниками на отримання першого робочого диплому;

організовує зустрічі роботодавців з курсантами щодо питань можливості їх сприяння працевлаштування в судноплавних та крюінгових компаніях, морських агенціях, установах та організаціях щодо сприяння працевлаштуванню курсантів та випускників.

У Херсонській державній морській академії передбачено проходження курсантами плавальної навчальної та виробничої практики, яка є обов’язковим складовим елементом підготовки будь-якого спеціаліста. Під час проходження практики курсанти закріплюють здобуті знання і навички, отримуючи практичний досвід роботи в реальних умовах на суднах.

     ДО УВАГИ КУРСАНТІВ!!!

Шановні курсанти Херсонської державної морської академії та Морського коледжу ХДМА!

 До відділу практики постійно надходять від різних судноплавних та крюінгових компаній кадетські вакансії, з яких більшість, як правило, є терміновими. Курсанти, які не оформлені на плавальну практику та шукають місце для проходження практики, можуть заповнити анкету (APPLICATION FORM) та надіслати її на електронну пошту зазначену нижче:

  Курсантам Херсонської державної морської академії – до відділу організації практики, дипломування та працевлаштування

practica@ksma.ks.ua  тел. 49-21-09

  Курсантам Морського коледжу ХДМА – до підрозділу сприяння працевлаштуванню

plavpraktika@ukr.net  тел. 22-27-51.

  У разі появи заявок від судноплавних та крюінгових компаній ваші анкети будуть розглянуті і відібрані для співбесіди за вимогами судноплавних компаній. Це підвищить ваші шанси для успішного пошуку місця проходження практики та відбуття у рейс.