Практика курсантів в компанії «Марлоу Навігейшн»

Співпраця з компанією «Марлоу Навігейшн»

Підписання трьохсторонньої угоди

  Провідне місце в діяльності академії займає спільна робота з «Марлоу Навігейшн» – однією з найбільших компаній у світовій галузі судноплавства, в її управлінні знаходиться близько 1000 суден з більш ніж 200 судноплавних компаній світу. Базовий договір «Про співробітництво в підготовці та працевлаштуванні морських офіцерів» з цією компанією був укладений у 2007 році у Лімасолі (Кіпр).

  Щорічно представники компанії «Marlow Navigation» відбирають близько 100 курсантів 2-3-го курсу ХДМА та МК ХДМА для кадетської програми, яка передбачає проходження плавальної практики на сучасних суднах (перша практика на посаді кадета, друга – на посаді матроса/моториста 2-го класу).

  Кадетська програма в «Марлоу Навігейшн», яка також носить назву спонсорської програми, передбачає для відібраних курсантів укладання трьохсторонніх угод (компанія «Марлоу Навігейшн» – ХДМА – курсант) про проходження практики та подальшого працевлаштування в компанії. Згідно з умовами спонсорської угоди, за домовленості з компанією, спонсорська допомога для відібраних курсантів здійснюється у вигляді нетбуків. Компанія проводить відбір курсантів на підставі їх академічних результатів та успішності під час їх першої морської практики на борту суден під управлінням Компанії.

Крім того компанія «Марлоу Навігейшн» піклується про малозабезпечених курсантів та курсантів-сиріт: оплачує навчання 20-ти малозабезпеченим курсантам з кожного курсу. Компанія «Марлоу Навігейшн» гарантує кар’єрний ріст для всіх курсантів, пропонуючи працевлаштування на судах компанії на посадах молодших офіцерів.   На даний момент співпраця Херсонської державної морської академії та компанії «Марлоу Навігейшн» є дійсним прикладом піклування роботодавців про якість підготовки майбутніх морських спеціалістів. Компанія «Марлоу Навігейшн» практично взяла на себе обов’язки базового підприємства ХДМА та його структурних підрозділів: морського коледжу та професійного морського ліцею.