Всеукраїнська олімпіада ХДМА

ХЕРСОНСЬКА ДЕРЖАВНА МОРСЬКА АКАДЕМІЯ

Вступникам 2022 року!

До уваги осіб, які отримали повну загальну середню освіту, або є учнями 11х класів закладів загальної середньої освіти, або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту у 2022 році!

Херсонська державна морська академія запрошує випускників, які отримали повну загальну середню освіту, або є учнями випускних класів на основі повної загальної середньої освіти взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді Херсонської державної морської академії для професійної орієнтації вступників на базі повної загальної середньої освіти з таких навчальних предметів:

  • українська мова;
  • математика;
  • англійська мова;
  • фізика.

За результатами Олімпіади Ви зможете отримати до 20 додаткових балів до сертифікату ЗНО!

Олімпіада проводиться відповідно до Положення про Всеукраїнську олімпіаду Херсонської державної морської академії для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти у два тури:

  • І тур – дистанційний(з 1 лютого по 31 березня 2022 року);
  • ІІ тур – очний(30 квітня 2022 року).

Для участі у І турі:

  • з 17 січня по 18 березня 2022 року необхідно зареєструватися,

заповнивши заявку за посиланням

  • отримати підтвердження щодо реєстрації, логін, пароль для участі у дистанційному турі Олімпіади на платформі LMS Moodle з доступом до тих навчальних предметів, які зазначені у заявці (Google-форма);
  • ознайомитися з інструкцією щодо виконання завдань та пройти тренувальні тести на платформі LMS Moodle;
  • з 01 лютого по 31 березня 2022 року виконати завдання Олімпіади І туру на платформі LMS Moodle.

Учасники, які набрали не менше  як 75% балів у І турі, допускаються до участі в ІІ турі із того самого предмету.

Для участі у ІІ турі учасники Олімпіади заповнюють заявку-Google- форму. У разі якщо учасник пройшов до ІІ туру з декількох навчальних предметів, учасник обирає тільки один предмет, із якого він виявив бажання взяти участь у ІІ турі Олімпіади.

ІІ тур проходить 30 квітня 2022 року у Херсонській державній морській академії. У ІІ турі Олімпіади можна взяти участь лише за одним вибраним предметом. Про місце проведення Олімпіади учасники інформуються через офіційний веб-сайт академії та шляхом розсилки учасникам ІІ туру запрошень на електронні скриньки учасників Олімпіади.

Учасник ІІ туру Олімпіади повинен мати при собі документ, який засвідчує його особу (паспорт або ID-картку).

Якщо учасник ІІ туру Олімпіади набрав не менше як 90 % балів, під час розрахунку конкурсного балу при вступі до Херсонської державної морської академії нараховуються до 20-ти додаткових балів до сертифікату ЗНО, але не більше ніж 200 балів з обраного під час реєстрації для участі в Олімпіаді предмету.

Результати, отримані учасниками ІІ туру Олімпіади, можуть бути використані під час обчислення конкурсного балу вступника лише у 2022 році.

Із повагою

організаційний комітет

Для докладнішої інформації:

тел.: 095-02-00-344 (Олена Володимирівна);

е-mail: cdpma@ksma.ks.ua.