Лабораторія “Розробка систем підтримки прийняття рішень, ергатичних та автоматизованих систем керування рухом судна”

Лабораторія «Розробка систем підтримки прийняття рішень, ергатичних та автоматизованих систем керування рухом судна», керівник лабораторії – кандидат технічних наук, доцент П.С. Носов.

Мета створення та роботи лабораторії: підвищення ефективності напрямку досліджень по розробці математичного забезпечення систем підтримки прийняття рішень, ергатичних та автоматизованих систем керування рухом суден, широкого залучення викладачів та курсантів академії до досліджень та координації робіт при їх проведенні.

Основними задачами діяльності лабораторії є:

  • розробка математичного та програмного забезпечення автоматизованих систем керування рухом суден цивільного та спеціального призначення, які дозволяють підвищити надійність, ефективність керування рухом суден;
  • розробка моделей та методів для визначення психофізіологічних станів судноводія, робота якого тривалий час пов’язана із великим навантаженням та стресами;

розробка автоматизованих підсистем підтримки прийняття рішень з урахуванням особливостей формально представлених моделей поведінки судноводіїв у надзвичайних та критичних ситуаціях.