Корисні матеріали

КОРИСНІ МАТЕРІАЛИ
ДЛЯ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ВИКЛАДАЧА

Міністерство освіти і науки України

На сайті можна ознайомитися із законодавчою базою української освіти, державними стандартами, методичними рекомендаціями, новинами в освітній сфері.

Інститут вищої освіти НАПН України

Інститут вищої освіти НАПН України надає консультаційну та науково-експертну підтримку, а також здійснює професійну підготовку науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації для органів державної влади та інституцій вищої освіти. На сайті розміщено корисні матеріали для ЗВО та анонси найактуальніших подій вищої школи.

Національна академія педагогічних наук України

Національна академія педагогічних наук України бере активну участь у методологічному та науково-методичному забезпеченні розвитку освіти, розробленні її законодавчої і нормативної бази, створенні концепцій розвитку загальноосвітньої, професійної та вищої школи, здійсненні виховного процесу. На сайті розміщено корисні матеріали для ЗЗСО, ЗФПО та ЗВО, а також анонси найактуальніших подій освіти України.

Національний Еразмус+ офіс в Україні

Національний Еразмус+ офіс в Україні (НЕО в Україні) – це програма Європейського Союзу на період 2014-2020 рр., що підтримує проєкти співпраці, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, професійної підготовки, молоді та спорту. На сайті розміщено корисні матеріали щодо участі у конкурсах програми Еразмус+: індивідуальних стипендій на навчання/викладання; щодо запровадження проектів Еразмус+; реєстрації проектів; отримати лист підтримки для візи (учасники КА1 та КА2), форми пошуку партнерів з України та за кордоном, анонси найактуальніших подій вищої школи.

Національне агентство із забезпечення якості освіти

На сайті знайдете корисні матеріали з акредитації освітніх програм і не тільки. Завітайте також на фейсбук сторінку

Coursera

Платформа онлайн-освіти Coursera надала безкоштовний доступ до 3 800 онлайн-курсів зі 400 спеціалізацій, щоб студенти могли навчатися під час карантину. Реєстрація до 31 липня, доступ до 30 вересня 2020 року. Не студенти також можуть безкоштовно записатися на курси на Coursera від навчальних закладів і компаній з усього світу.

EdEra

Освітній ресурс де розміщено онлайн-курси, а також корисна велика бібліотека, в якій кожен викладач/вчитель знайде безліч корисних методичних і дидактичних матеріалів. Також тут є ЗНО-платформа.

EDX

Величезна бібліотека онлайн-курсів з топових університетів світу для будь-яких спеціальностей: програмування, бізнес, дизайн, медицина та багато іншого.

PROMETHEUS

Українська платформа курсів з підприємництва, англійської мови, комунікацій, дизайн-мислення, економіки, громадянської освіти, екології, підготовки до ЗНО та ще багато іншого.

Освітній Хаб

Учасники Освітнього Хабу у короткий строк зможуть набути та підтвердити відповідним сертифікатом практичні навички, які необхідні для: отримання роботи та побудови успішної кар’єри в компанії своєї мрії, відкриття власної справи, саморозвитку.

ВУМ on-line

Ви знайдете навчальні курси, сформовані з відео-лекцій, практичних завдань та контрольних запитань (для перевірки набутих знань). Це курси від провідних викладачів бізнес-шкіл, громадського сектору, практиків з бізнесу та соціальної сфери. Теми навчальних курсів пов’язані з: персональним розвитком та реалізацією вашого потенціалу, підприємництвом, як механізмом якісного розвитку громади і суспільства, розумінням побудови та діяльності відкритого суспільства і його формування в Україні.

Є-мова

Освітня платформа, яка має на меті створити українськомовний культурний простір. Ви можете знайти курси як з вивчення та популяризації української мови, так і курси культурно-просвітницького характеру та курси підвищення кваліфікації вчителів. А також Ви можете пройти тест на визначення рівня української мови та замовити онлайнове навчання для себе чи для колег.