Навчальна лабораторія «Тренажер Глобальний морський зв’язок у разі лиха та для забезпечення безпеки»

Лабораторія дозволяє вести підготовку курсантів/студентів (учнів) та моряків за кваліфікацією: загальний оператор ГМЗЛБ (відповідно до модельного курсу ІМО 1.25), оператор обмеженого району (відповідно до модельного курсу ІМО 2.26), а також відпрацювання вправ з пошуково-рятувальних операцій (SAR). Тренажер охоплює основні галузі морської підготовки в повній відповідності з ПДНВ-78 Кодексу з манільського поправками 2010 року і має тип затвердження від DNV: Сертифікат класу А.

В лабораторії встановлено 15 ГМЗЛБ тренажерів плюс апаратний імітатор – стійка ГМЗЛБ, який є повнофункціональною копією ГМЗЛБ консолі сучасного судна.

Технологія сенсорного екрану тренажерів схвалена AMERC для проведення GOC іспити за місцем фактичного обладнання. Моделювання повного комплекту SAILOR 6000 обладнання може використовувати чотири різних типи радіообладнання ГМЗЛБ, виробництва S.P.Radio / Thrane & Thrane: SAILOR 6000, Моряк 5000, SAILOR System 4000 і SAILOR Compact 2000. Дисципліни, які викладаються у лабораторії: “Глобальний морський зв’язок для пошуку та рятування”, “Global Maritime Distress and Safety System. General Operator “, “Курси підвищення кваліфікації судноводіїв”.