Науково-дослідна робота

В 2017 році викладачі кафедри І.В.Богомолова, Т.С. Спичак та О.О.Доброштан. пройшли закордонне стажування з вивчення системи освіти Фінляндії у Західно- Фінлянському коледжі  (м.Гуйтіннен, Фінляндія).

У 2017 році доцент кафедри Богомолова І.В. приймала участь у міжнародній  конференції  у Австрії.

Участь доцента кафедри Богомолової І.В. та старшого викладача кафедри Доброштан О.О. у міжнародній конференції «Україна-Польща: економічні та соціальні виклики 2030» у м. Варшава(липень 2017 р.)

2017 рік – участь доцента кафедри ПНП Боломолової Ірини Володимирівни у міжнародному проекті «Кращі світові освітні проекти»

30 квітня 2017 року відбулась участь доцента кафедри ПНП Зоріної Ірини Анатоліївни у ІІІ національній конференції для шкільних педагогів

МОН України та Національна академія педагогічних наук України відзначили Херсонську державну морську академію Золотою медаллю у номінації  «Інтеграція змісту освіти як світова тенденція розвитку освітніх технологій» (науково-методична розробка – Спичак Тетяни Сергіївни)

Друк навчального посібника з вищої математики доцента кафедри ПНП Спичак Тетяни Сергіївни

У 2020 році Барильник-Куракова О.А. пройшла курси підвищення кваліфікації з теми «Розробка електронного курсу з дисципліни на базі LMS MOODLE з використанням інструментів та сервісів електронного навчання».

Міжнародний сертифікат Колечинцової Т.С.

У листопаді  2020 року всі викладачі кафедри  прийняли участь в он-лайн семінарі отримали сертифікат учасника семінару «Внутрішнє забезпечення якості вищої освіти: розвиток освітніх програм та їх акредитація»

У 2020 році Богомолова І.В. та  МотайлоА.П. пройшла  науково-педагогічне стажування в Куявському університеті у Влоцлавеку (республіка Польща) на тему: «Нові та інноваційні методи навчання для здобувачів фізико-математичної науки».

У 2021 році Барильник-Куракова О.А.,  Доброштан О.О., Токовило Т.С.  пройшли підвищення кваліфікації з теми «Електронне навчання: практикум з активних методів»

У 2021 році Токовило Т.С. Та Барильник-Куракова О.А. отримали сертифікат учасника Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні проблеми природничо-математичних дисциплін у закладах освіти»

Завідувач лабораторії Ляхович Т.П. пройшла навчання у 2021 році з теми «Діловодство у закладах вищої освіти».