У спортивній залі НК №1 17-18 лютого 2021 року відбулися змагання «Кубок Академії з настільного тенісу 2021 року» серед курсантів, студентів, учнів, співробітників академії та її структурних підрозділів.

Серед здобувачів вищої освіти перше місце виборов курсант Морського Фахового Коледжу ХДМА Тарас Петрук К333гр., другим став курсант академії Анатолій Мосійчук 124гр., третє місце виборов курсант академії Олександр Гайтанжі 221гр.

Серед співробітників в запеклій боротьбі володарем Кубку став доцент кафедри безпеки життєдіяльності та професійно-прикладної фізичної підготовки Годлевський Петро Мечиславович, срібну нагороду виборов викладач Морського Фахового Коледжу ХДМА Боков Олег Ігорович, старший викладач кафедри безпеки життєдіяльності та професійно-прикладної фізичної підготовки Хоменко Владислав Вікторович став бронзовим призером змагань. Дякуємо всім учасникам змагань за активну участь у спортивно-масових заходах академії. Вітаємо переможців та призерів змагань!