Доцент, кандидат економічних наук

ЗакінчилаХерсонський індустріальний інститут у 1987 році за спеціальністю «Технологія машинобудування, металорізальні верстати та інструменти» та здобула кваліфікацію – інженер-механік,  Херсонський державний технічний університет у 1999 році за спеціальністю «Менеджмент організацій» та здобула кваліфікацію – спеціаліст з менеджменту організацій.

З 2003 року – к.е.н. за спеціальністю 08.06.01 «Економіка, організація і управління підприємствами».

У 2005 році отримала вчене звання доцента кафедри менеджменту та маркетингу, у 2006 році – доцента кафедри статистики і аналізу.

Викладає дисципліни«Маркетинг та менеджмент підприємств морегосподарського комплексу», «Технологія перевезення вантажів»; «Економічна теорія та економіка морської галузі». Педагогічний досвід роботи у вищих навчальних закладах – 30 років.

Стовба Тетяна Анатоліївна опублікувала190 наукових праць, у т. ч. 4 монографії: «Теоретико – методологічні основи управління розвитком регіону» (2007, у співавторстві), «Технологічна модернізація промисловості України» (2008, у співавторстві), «Системне відродження підприємств легкої промисловості на інноваційних засадах» (2010), «Реалізація компетентнісного підходу при формуванні холістичної концепції економічної підготовки морських фахівців у ХДМА» (2019, у співавторстві). Має понад 110 методичних праць, у т.ч. 3 підручники з маркетингу та менеджменту.

Наукові інтереси: маркетингове управління інноваційним розвитком морських портів та судноплавних компаній в умовах діджиталізації, контури інноваційного розвитку морського транспорту в умовах турбулентності, формування збалансованої системи показників організації, оцінка та формування потенціалу інноваційного розвитку морських портів України.

Підвищення кваліфікації або стажування:

  • ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет», травень 2017 р. за темою «Інноваційне спрямування підготовки морських фахівців».
  • Херсонський державний університет, листопад 2017 р. за темою «Інноваційні технології викладання економіко – правових дисциплін».
  • Литовська морська академія, січень 2019 р. за темою «Інновації в навчанні і підготовці моряків у контексті Європейської вищої освіти».
  • Освітній лекторій для викладачів закладів вищої освіти “Економічний експрес” НБУ, листопад 2019 р. за темою «Проблеми грошового обігу. Банківська система. Інновації у підготовці магістрів».
  • Міжнародний класичний університет ім. Пилипа Орлика, кафедра права, лютий 2020 р. за темою «Міжнародно-правове регулювання морського перевезення вантажів та пасажирів».
  • Освітній онлайн-проект для викладачів «Інноваційні підходи до організації дистанційного навчання», серпень 2020 р., Сертифікат;
  • Освітній онлайн-проект для викладачів «Курс Power Point», жовтень 2020 р. Сертифікат;

Вебінар «Ресурси Clarivate для наукової діяльності», січень 2021р, Сертифікат.

Orcid

Google  Scholar

Publons

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *