На стадіоні «Спартак» 08 жовтня 2020 року відбулися змагання з легкоатлетичного кросу на дистанцію 800 м серед курсантів Херсонської державної морської академії.

Переможцем змагань в особистому заліку став курсант факультету судноводіння Даніїл Купаєв (123 гр.), який показав найкращий результат – 2 хв. 25 сек.

Друге місце виборов курсант факультету суднової енергетики Владислав Салов (211 гр.), який фінішував з часом – 2 хв. 29 сек.

Третє місце з невеликим відривом посівкурсант факультету суднової енергетикиЮрій Ашла (212 гр.), подолавши дистанцію 800 м за 2 хв. 30 сек.

Організували та провели змагання доцент кафедри безпеки життєдіяльності та професійно-прикладної фізичної підготовки Віктор Гузар та старший викладач Валерій Свирида спільно зі спортивним клубом академії.