З 30 березня по 3 квітня 2023 року в м.Мукачево відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування. Курсант Херсонської державної морської академії групи 124 Назарій Данилюк виборов І місце на середній дистанції, І місце на довгій дистанції та І місце на скороченій дистанції. Завдяки таким високим результатам Назарій став абсолютним чемпіоном в групі Ч-20 (юніори). Крім того, на Чемпіонаті відбулися відбори до юніорської збірної України. Курсант ХДМА Назарій Данилюк виборов право представляти нашу країну на юніорському чемпіонаті світу, який відбудеться у липні цього року у Румунії в м. Бая-Маре.. Вітаємо переможця змагань! Дякуємо ЗСУ за можливість тренуватися, вдосконалювати свої результати та перемагати! Разом до спільної перемоги!